hlavní_obrazek

Zimní údržba


 

Zajistíme také pomoc v zimních měsících. Provádíme úklid sněhu z velkých ploch, jako jsou například parkoviště, cesty, chodníky, nástupiště a průmyslové areály. V rámci zimního servisu zajišťujeme 24 hodiný dispečink, strojní a ruční pluhování, odvoz sněhu a mnoho dalšího.

Jednorázový i pravidelný sněhový servis v Praze

Nezáleží na tom, zda potřebujete pouze jeden velký a rychlý úklid, nebo zda potřebujete mít zajištěn pravidelný odsun sněhu. Jsme připraveni na všechny případy. Vždy pro vás zajistíme dostatečný počet potřebné techniky a důkladně proškolených pracovníků, kteří se postarají o to, aby Vaše představa o provedení sněhového servisu byla naplněna.

Plán realizace na míru Vašim potřebám

Úklidové služby nabízíme v rámci celé Prahy. Nezáleží na tom, kde se daný prostor nachází, nebo jak je velký. Flexibilně se přizpůsobíme Vašim požadavkům a zbavíme Vás starostí týkající se úklidu sněhu. Kdy, kde a jakým způsobem bude proveden úklid sněhu, o tom rozhodnete vždy jenom Vy. Připravíme úklidový plán na míru, který bude vyhovovat právě Vašemu provozu a představám. A tím zabráníme ohrožení Vašich zaměstnanců, zákazníků a ostatních obyvatel. 

Udělejte první krok k odstranění nežádoucího sněhu. Neváhejte nás kontaktovat a my pro Vaši představu vypracujeme zdarma analýzu a kalkulaci ceny.