hlavní_obrazek

Úklid veřejného prostranství


 

Provádíme jakékoliv úklidy velkých veřejných prostranství, areálů a parkovišť. Zajistíme úklid i v případě, jedná-li se o komunikace, odstraňování černých skládek a plošné čistění. 

Jednorázové i pravidlné úklidy veřejných prostranství v Praze

Nezáleží na tom, zda potřebujete pouze jeden velký a rychlý úklid, nebo zda potřebujete mít zajištěn pravidelný úklid vašich rodinných domů nebo bytových prostor. Jsme připraveni na všechny případy. Vždy pro Vás zajistíme dostatečný počet důkladně proškolených pracovníků, kteří se postarají o to, aby Vaše představa o úklidu byla naplněna.

Úklidy areálů po celé Praze

Úklidové služby nabízíme v rámci celé Prahy. Nezáleží na tom, kde sídlíte či kolik máte provozoven. Flexibilně se přizpůsobíme Vašim požadavkům a zajistíme Vám i Vašim zaměstnancům dokonale čisté pracoviště. Kdy, kde a jakým způsobem bude proveden úklid, o tom rozhodnete vždy jenom Vy. Připravíme úklidový plán na míru, který bude vyhovovat právě Vašemu provozu a představám. A tím nebude například docházet k rušení Vašich zaměstnanců při práci.

Udělejte první krok k dokonalému úklidu Vaše areálu. Neváhejte nás kontaktovat a my pro Vaši představu vypracujeme zdarma analýzu a kalkulaci ceny.