hlavní_obrazek

Péče o zeleň


 

Poskytujeme také péči o veškerou zeleň a zelené plochy. Naše služby, v této oblasti, jsou rozmanité. Provádíme práce v oblastech jako je zakládání, samotná údržba a likvidace zeleně pro soukromé zahrady a areály firem. 

Jednorázová i pravidelná údržba a péče o zeleň v Praze

Nezáleží na tom, zda potřebujete pouze jednorázový a velký zásah do péče o Vaši zeleň, nebo zda potřebujete mít zajištěnou pravidelnou údržbu. Jsme připraveni na všechny případy. Vždy pro vás zajistíme dostatečný počet potřebné techniky a důkladně proškolených pracovníků, kteří se postarají o to, aby Vaše představa o realizaci údržby byla naplněna. 

Péče o zeleň po celé Praze

Údržbu zeleně nabízíme v rámci celé Prahy. Nezáleží na tom, kde se daná zahrada, strom či park nachází. Flexibilně se přizpůsobíme Vašim požadavkům a zajistíme Vám dokonalou kvalitu zásahu v hlavním městě. Kdy, kde a jakým způsobem bude provedena údržba, o tom rozhodnete vždy jenom Vy. Připravíme úklidový plán na míru, který bude vyhovovat právě Vašemu provozu a představám. A tím například nedojde k omezení pohybu chodců.

 

Udělejte první krok k perfektně vypadající zeleni. Neváhejte nás kontaktovat a my pro Vaši představu vypracujeme zdarma analýzu a kalkulaci ceny.