hlavní_obrazek

Úklid panelových domů


 

Zabezpečujeme také pravidelné úklidy panelových domů a společných prostor v rámci celé Prahy. Dejte Vašim nájemníkům možnost využít čas lépe.

Jednorázové i pravidelné úklidy panelových domů v Praze

Nezáleží na tom, zda potřebujete pouze jeden velký a rychlý úklid, nebo zda potřebujete mít zajištěn pravidelný úklid Vašeho panelového domu. Jsme připraveni na všechny případy. Vždy pro vás zajistíme dostatečný počet důkladně proškolených pracovníků, kteří se postarají o to, aby Vaše představa o realizaci úklidu byl naplněna.

Plán realizace údržby upravíme dle Vašich potřeb

Úklidové služby nabízíme v rámci celé Prahy. Nezáleží na tom, kde panelový dům nachází. Flexibilně se přizpůsobíme Vašim požadavkům a zajistíme Vám dokonalou kvalitu úklidu hlavním městě. Kdy, kde a jakým způsobem bude proveden úklid, o tom rozhodnete vždy jenom Vy. Připravíme úklidový plán na míru, který bude vyhovovat právě Vašemu provozu a představám. A tím například zabráníme rušení nájemníků.

Znázornění jedné z několika možností realizace úklidu

  • Týdenní úklid- úklid schodištového prostoru (zametené a vytření), úklidu vstupu, úklid výtahového prostoru atd.
  • Měsíční úklid - zametení sklepních prostor, umytí uchytů a madel, odstranění prachu ze schráenk, otření vývěsek a nástěnek atd.
  • Půlroční úklid - umytí a leštění chodbových oken, umytí vnitřních parapetů, umytí a leštění svítidel atd.

Udělejte první krok k dokonale čistotě Vaše domu. Neváhejte nás kontaktovat a my pro Vaši představu vypracujeme zdarma analýzu a kalkulaci ceny.